Skyworth 100" QLED UHD 4K Android Smart TV - LED-100Q7800H - delivered by AL-YOUSIFI within 3 working days
SKU: NEHYS2967-S
Availability: In stock
Be the first to review this product
14%
off
Warranty 1 year
Warsha
Shuwaikh / Phone: 1 845 845 / Email: warsha@warsha.com
Skyworth
Regular Price: KD659.99
Special Price KD569.9
View Cart
Order now and get it today by 11:00 AM
Details
Skyworth 100" QLED UHD 4K Android Smart TV - LED-100Q7800H
Features & Specifications:
- Display: 100-inch 4K QLED UHD.
- Resolution 3840 x 2160P breathtaking clarity.
- Refresh Rate: 144Hz Smooth motion for gaming and sports.
- Dolby Vision & Dolby Atmos Immersive picture and sound quality.
- Access to Google Play Store, YouTube, Netflix, Prime Video, and more.
- Matte Screen, Reduces reflections for comfortable viewing.
- HD Technology: 4K
- Aspect Ratio: 16:9
- HDMI: 3
- USB: 2
- WiFi: 1
- Audio Output Power: 2*15W+20W
- Dimension: 2370*250*1325mm